Serious Sam 3 : BFE - Bronie
Dodane przez Koeni dnia Październik 20 2011 19:16:14
Serious Sam 3: BFE to gra, która ilość wartości, zarówno pod względem broni i wrogów ma drugi koniec lufy.Ponieważ można nosić każdy pistolet w grze w tym samym czasie i przełączać się między nimi do woli, myśleliśmy, że było by dobrze przyjrzeć się każdej broni w grze.Developer Croteam nawet przesłał kilka uwag na temat kiedy używać każdego z nich.Pamiętaj: to tylko przyjazne sugestie. Można używać ich i zabić cokolwiek w dowolnym momencie.Może skończyć się źle dla Ciebie kiedy korzystasz z wyrzutni rakiet w ciasnych korytarzach, ale hej, to jest Ameryka.Jeśli chcesz się wysadzić z bronią i materiałami wybuchowymi, nie możemy cię zatrzymać.


Eksperymentalna osobowa wyrzutnia rakiet XPML21 jest przeznaczona do dostarczania siły piechoty z dużą szybkością wypalania anty-pancernych rakiet. Zaawansowany mechanizm ładowania pożarów do 85 niekierowanych pocisków samobieżne na minutę. Nie strzelać w pobliżu przeszkód.


Ewolucja z Gatlinga przez Vulcan i M134, XM214-A jest to najnowsze uzbrojenie dla piechoty. Własne zasilanie i wyposażony w wbudowany magazynek i adapter odrzut, jest to najbardziej potężny osobistą broń dostępna. W 1200 pocisków na minutę, jest idealnym miejscem do konfrontacji z twardą masę wrogów lub likwidacji wielu mniejszych przeciwników.XL2 jest nadal w fazie eksperymentalnej, ale do tej pory okazał się być bardzo wiarygodnie dobrą bronią do różnych celów.Cztery lufy to ogień z rzędu, dzięki czemu broń dostarczać impulsów energii z bardzo wysoką szybkostrzelność przez długi okres czasu bez przegrzania. Wykonana w całości z tytanu, jest zarazem bardzo lekki i odporny na zwykle problem przegrzewania, co czyni go doskonałym broni energetycznej.Specjalny pistolet, który dowiódł swojej skuteczności walki na wielu polach bitew w całym wszechświecie. Ten mały klejnot może zwolnić wybuch uszkodzenia do przeciwnika, ale jego mała pojemność magazynka wyklucza jego zastosowanie w masowej walki.Działko wprowadzone z potężnym techno-magicznych broni jest używane przez artylerię Mentala. Kule mogą być opalane w krótkim odstępie czasu i broń może być ładowana do uwolnienia niezwykle płomienistej i destrukcyjnej kuli armatniej.Młotem można odchylić się od napowietrznych pozycji. Maksymalne obrażenia są z boku do szybkiego usuwania wrogów bezpośrednio z przodu. Alternatywą ognia pozwala młotem być obrócił się o 360 stopni, aby pozbyć się coś w okolicy. Uważaj na palce.Raptor 16mm to przeciwpancerny broń, przeciwpancerne powlekane kule będą przechodzić przez najbardziej znane typy zbroi.Elastyczny 2x-4x zoom pozwala strzelcowi wybrać między większe pole widzenia peryferyjnego i bardziej precyzyjny cel na dłuższych dystansach.M29 jest najlepiej opisana jako hybryda poprzednich innowacji
technologicznych karabin z gazu eksploatowane, mechanizm obrotowy śruby do szybkiego ognia tryb i kontrolowane krótkie wybuchy. Odruch wzroku pozwala na szybkie namierzanie i śledzenie proste. Na 600 pocisków na minutę, z dużej odległości i rozproszenie nisko, doskonale nadaje się do większości sytuacji bojowych.
Standardowe ludzka dubeltówka,która jest pierwotnie sprzedawana na polowania i samoobrone, okazało się bardzo skuteczne w stosunku do większości cudzoziemców. Efektywne krótkiego zasięgu eliminacji wrogów średnich, ale rozprasza granulki zbyt wiele do do fotografowania dalekiego zasięgu.Bomba C4 może być używana do otworów w architektoniczne przeszkody, by wyeliminować mniejsze grupy przeciwników lub ataki na większe jednostki. Pilot zdalnego sterowania jest używany do detonacji jednego lub więcej opłat równocześnie z bezpiecznej odległości. Korzystanie z haków, wykwalifikowanych miotacze może dołączyć opłatę do wroga bez zbliża się zbyt blisko.Broń opisana w nieformalny sposób zwana“Devastator” to automatyczny shotgun, w którym wybuchają pociski to najlepsza broń na polu walki.Pociski mogą przebić mniejszych potworów ustawionych w kolejce,która przynosi boom na cały dzień.Zwyczajny ślimak jest skuteczny w krótkim i średnim zakresie eliminacji mniejszych przeciwników. Standardowy 10-pociskowy magazynek pozwala na szybsze przeładunki i szybciej ogólny wskaźnik średniego pożaru.Syriański Multilator to bransoletka starożytnego artefaktu pochodzenia prawdopodobnie Syriańskiego. Napis brzmi: "On strawił naród z jego wrogów, łamiąc kości, a jego strzałka podrzyna na kawałki." Ten obraz wydaje się wskazywać, gdy broń jest wystarczająco naładowana aby zapewnić obrażenia. Wydaje się, że ten element też służy jako klucz do niektórych stref zastrzeżonych przez Syrianów do podziemnych kompleksów.

Na zakończenie

Czy nie jest miło widzieć te wszystkie informacje? To jak artefakty w kolejce do muzeum. Grałem w podgląd tworzenia gry z najbardziej włączonych poziomów i niemal boli moją duszę, aby zobaczyć je w ten sposób, muszą być w terenie, zmniejszając co się małe czerwone kawałki.

Tłumaczone przez Koeniego i Cliffa