Serious Sam 3: BFE - konkretna data premiery, edycja kolekcjonerska i bonusy przedpremierowe
Dodane przez Koeni dnia Sierpień 23 2011 21:26:42
Firma Devolver Digital wraz ze studiem Croteam ujawniła konkretną datę premiery PC-towej wersji Serious Sam 3: BFE i bonusy czekające na osoby zamawiające grę przed premierą. Produkcja ukaże się w połowie października, a jednym z dodatków będzie… skórka do multi przedstawiająca dyrektora finansów wydawcy.

Jak poinformowali przedstawiciele Devolver Digital i studia Croteam, Serious Sam 3: BFE pojawi się na PC-tach 18 października. Już teraz jednak można składać zamówienia przedpremierowe na grę w serwisach cyfrowej dystrybucji (m.in. Steam).

Osoby, które zdecydują się kupić produkcję przed debiutem, otrzymają 10% zniżki. Natomiast jeśli posiadają jedną z wcześniejszych części cyklu, mogą liczyć na obniżkę ceny o kolejne 10%. Ponadto składając zamówienie przedpremierowe otrzymają skórkę Forka Parkera… dyrektora finansów w Devolver Digital do wykorzystania w multi.

Prócz edycji standardowej, gracze mogą zamawiać cyfrową edycję specjalną Serious Sam 3: BFE. W jej skład wejdą:

* Serious Sam: First Encounter i Serious Sam: Second Encounter w wydaniu klasycznym (jeśli je posiadamy, otrzymamy je w formie prezentu);
* Film pokazujący kulisy produkcji gry;
* Złote skórki Forka Parkera i Serious Sama do multi;
* Postać Bretta Sandersona, bezgłowego kamikadze do multi;
* Luneta snajperska dla broni AS-24 „Devastator”;
* Kolekcja wysokiej jakości trailerów Serious Sama 3: BFE;
* Oficjalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Damjana Mravunaca i zespół Undercode;
* Cyfrowy artbook, plakaty i okładka.

Z okazji rozpoczęcia przyjmowania zamówień przedpremierowych przeceniono również o 66% wersje HD pierwszych dwóch części (zniżka wynosi 86%, jeśli zamówimy Serious Sama 3: BFE).