Artykuły | Download | Forum | Linki | Strona Główna Czwartek, Sierpień 05, 2021
Z przykroscia musze oglosic ze z dniem 16.08.2021 konczymy dzialalnosc po 16 latach, skrypt nie odpowiada juz standardom ani wygladu ani bezpieczenstwa, a jego przepisanie bylo by nieadekwatne do wymaganego czasu, jesli maja Panstwo pytania odnosnie migracji, kopii itd prosze o kontakt pomoc@ehmediagroup.net
Nawigacja
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
FAQ
Strona Główna
Szukaj
Klan
Czat
Filmiki Serious Sam: DS
Serious Sam HD:Drugie Starcie
Najlepsze Clany w Seriousie Samie
Galeria z Serwerów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 168
Najnowszy Użytkownik: Corpou48
Na Forum
Najnowsze Tematy
caffeine recipies th...
discover how to mode...
find out the way it ...
a number of processe...
discover how to impr...
Najciekawsze Tematy
Tajemnicza Planet... [4]
Zaginiony Członek... [3]
Let's play Seriou... [2]
Po nazwisku [2]
www moja www skil... [1]
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Kontakt
Gadu - Gadu Koeni - 11886549 Matrix - 10894416 Xfire koeni1997
Serious Sam : Pierwsze Starcie
viewpage.php?page_id=18
Witamy
WITAMY NA STRONIE KLANU V-BPK STRONA JEST W OŻYWIENIU. NIE BYŁA OCZYSZCZANA PRZEZ 5 MIESIĘCY!!!
Strona na nowo
NewsStrona, na której nic praktycznie nie było zmieniane i oczyszczane powróciła. Ostatni news był dodany dnia 25 Listopada 2011r. ,a dziś jest 07 Maj 2013r. Nawet długo nie było na niej nic robione.
Klan został zawieszony w grze Serious Sam HD. Teraz jest prowadzony w grze Team Fortess 2. Forum zostanie jeszcze dzisiaj wyczyszczone od różnych, niepotrzebnych postów.
Serious Sam 3 : BFE Gameplay
Jeżeli chcesz zobaczyć gameplay z Serious Sam 3: BFE to oto on:

Jeżeli chcesz obejrzeć Polski Minigameplay z Komentarzem głosowym proszę bardzo:
Serious Sam 3 : BFE
Serious SamSerious Sam 3 : BFE już jest! Ciekawe co kryje się w jego wnętrzu. Jak chcesz sprawdzić to po prostu go kup. W twoim sklepie zapewne kosztuje 50-80 zł . Wiwat Serious Sam!
Strony o Seriousie Samie
Podam wam teraz link do polskich stron i serii "Serious Sam"
1.www.serioussam.pl - Polska strona o serii Serious Sam (3,HD i inne)
2.http://www.facebook.com/pages/Serious-Sam-Polska-Strona-dla-powa%C5%BCnych-graczy-Seriousa-Sama/181664868588866?v=wall - Polska grupa na Facebooku o Seriousie Samie.

PS: Na temat newsa o osiągnięciach w Serious Sam 3: BFE chciałbym was poinformować, że BYLIŚMI PIERWSI OD NEWSA CROTEAMU I SERIOUSA SAMA NA FACEBOOKU!!!.

BRAWA DLA NAS :P
Osiągnięcia Serious Sam 3: BFE
Serious SamWidać już , że pojawiły się pierwsze oznaki osiągnięć Seriousa Sama 3 BFE. Jest ich 59 ale na pewno będzie ich więcej.Podam wam Kilka:

A teraz podam wam jedno z podpisem


BONE CRUSHER

Więcej osiągnięć :http://store.steampowered.com/app/41070/
Urodziny Forka Parkera
Z okazji dzisiejszych urodzin Forka Parkera pani Sycylyjska Harpia-Wiedźma przesyła jemu zdjęcie :


Uploaded with ImageShack.us
Serious Sam 3 : BFE - Bronie
Serious SamSerious Sam 3: BFE to gra, która ilość wartości, zarówno pod względem broni i wrogów ma drugi koniec lufy.Ponieważ można nosić każdy pistolet w grze w tym samym czasie i przełączać się między nimi do woli, myśleliśmy, że było by dobrze przyjrzeć się każdej broni w grze.Developer Croteam nawet przesłał kilka uwag na temat kiedy używać każdego z nich.Pamiętaj: to tylko przyjazne sugestie. Można używać ich i zabić cokolwiek w dowolnym momencie.Może skończyć się źle dla Ciebie kiedy korzystasz z wyrzutni rakiet w ciasnych korytarzach, ale hej, to jest Ameryka.Jeśli chcesz się wysadzić z bronią i materiałami wybuchowymi, nie możemy cię zatrzymać.


Eksperymentalna osobowa wyrzutnia rakiet XPML21 jest przeznaczona do dostarczania siły piechoty z dużą szybkością wypalania anty-pancernych rakiet. Zaawansowany mechanizm ładowania pożarów do 85 niekierowanych pocisków samobieżne na minutę. Nie strzelać w pobliżu przeszkód.


Ewolucja z Gatlinga przez Vulcan i M134, XM214-A jest to najnowsze uzbrojenie dla piechoty. Własne zasilanie i wyposażony w wbudowany magazynek i adapter odrzut, jest to najbardziej potężny osobistą broń dostępna. W 1200 pocisków na minutę, jest idealnym miejscem do konfrontacji z twardą masę wrogów lub likwidacji wielu mniejszych przeciwników.XL2 jest nadal w fazie eksperymentalnej, ale do tej pory okazał się być bardzo wiarygodnie dobrą bronią do różnych celów.Cztery lufy to ogień z rzędu, dzięki czemu broń dostarczać impulsów energii z bardzo wysoką szybkostrzelność przez długi okres czasu bez przegrzania. Wykonana w całości z tytanu, jest zarazem bardzo lekki i odporny na zwykle problem przegrzewania, co czyni go doskonałym broni energetycznej.Specjalny pistolet, który dowiódł swojej skuteczności walki na wielu polach bitew w całym wszechświecie. Ten mały klejnot może zwolnić wybuch uszkodzenia do przeciwnika, ale jego mała pojemność magazynka wyklucza jego zastosowanie w masowej walki.Działko wprowadzone z potężnym techno-magicznych broni jest używane przez artylerię Mentala. Kule mogą być opalane w krótkim odstępie czasu i broń może być ładowana do uwolnienia niezwykle płomienistej i destrukcyjnej kuli armatniej.Młotem można odchylić się od napowietrznych pozycji. Maksymalne obrażenia są z boku do szybkiego usuwania wrogów bezpośrednio z przodu. Alternatywą ognia pozwala młotem być obrócił się o 360 stopni, aby pozbyć się coś w okolicy. Uważaj na palce.Raptor 16mm to przeciwpancerny broń, przeciwpancerne powlekane kule będą przechodzić przez najbardziej znane typy zbroi.Elastyczny 2x-4x zoom pozwala strzelcowi wybrać między większe pole widzenia peryferyjnego i bardziej precyzyjny cel na dłuższych dystansach.M29 jest najlepiej opisana jako hybryda poprzednich innowacji
technologicznych karabin z gazu eksploatowane, mechanizm obrotowy śruby do szybkiego ognia tryb i kontrolowane krótkie wybuchy. Odruch wzroku pozwala na szybkie namierzanie i śledzenie proste. Na 600 pocisków na minutę, z dużej odległości i rozproszenie nisko, doskonale nadaje się do większości sytuacji bojowych.
Standardowe ludzka dubeltówka,która jest pierwotnie sprzedawana na polowania i samoobrone, okazało się bardzo skuteczne w stosunku do większości cudzoziemców. Efektywne krótkiego zasięgu eliminacji wrogów średnich, ale rozprasza granulki zbyt wiele do do fotografowania dalekiego zasięgu.Bomba C4 może być używana do otworów w architektoniczne przeszkody, by wyeliminować mniejsze grupy przeciwników lub ataki na większe jednostki. Pilot zdalnego sterowania jest używany do detonacji jednego lub więcej opłat równocześnie z bezpiecznej odległości. Korzystanie z haków, wykwalifikowanych miotacze może dołączyć opłatę do wroga bez zbliża się zbyt blisko.Broń opisana w nieformalny sposób zwana“Devastator” to automatyczny shotgun, w którym wybuchają pociski to najlepsza broń na polu walki.Pociski mogą przebić mniejszych potworów ustawionych w kolejce,która przynosi boom na cały dzień.Zwyczajny ślimak jest skuteczny w krótkim i średnim zakresie eliminacji mniejszych przeciwników. Standardowy 10-pociskowy magazynek pozwala na szybsze przeładunki i szybciej ogólny wskaźnik średniego pożaru.Syriański Multilator to bransoletka starożytnego artefaktu pochodzenia prawdopodobnie Syriańskiego. Napis brzmi: "On strawił naród z jego wrogów, łamiąc kości, a jego strzałka podrzyna na kawałki." Ten obraz wydaje się wskazywać, gdy broń jest wystarczająco naładowana aby zapewnić obrażenia. Wydaje się, że ten element też służy jako klucz do niektórych stref zastrzeżonych przez Syrianów do podziemnych kompleksów.

Na zakończenie

Czy nie jest miło widzieć te wszystkie informacje? To jak artefakty w kolejce do muzeum. Grałem w podgląd tworzenia gry z najbardziej włączonych poziomów i niemal boli moją duszę, aby zobaczyć je w ten sposób, muszą być w terenie, zmniejszając co się małe czerwone kawałki.

Tłumaczone przez Koeniego i Cliffa
Serious Sam 3: BFE - konkretna data premiery, edycja kolekcjonerska i bonusy przedpremierowe
Firma Devolver Digital wraz ze studiem Croteam ujawniła konkretną datę premiery PC-towej wersji Serious Sam 3: BFE i bonusy czekające na osoby zamawiające grę przed premierą. Produkcja ukaże się w połowie października, a jednym z dodatków będzie… skórka do multi przedstawiająca dyrektora finansów wydawcy.

Jak poinformowali przedstawiciele Devolver Digital i studia Croteam, Serious Sam 3: BFE pojawi się na PC-tach 18 października. Już teraz jednak można składać zamówienia przedpremierowe na grę w serwisach cyfrowej dystrybucji (m.in. Steam).

Osoby, które zdecydują się kupić produkcję przed debiutem, otrzymają 10% zniżki. Natomiast jeśli posiadają jedną z wcześniejszych części cyklu, mogą liczyć na obniżkę ceny o kolejne 10%. Ponadto składając zamówienie przedpremierowe otrzymają skórkę Forka Parkera… dyrektora finansów w Devolver Digital do wykorzystania w multi.

Prócz edycji standardowej, gracze mogą zamawiać cyfrową edycję specjalną Serious Sam 3: BFE. W jej skład wejdą:

* Serious Sam: First Encounter i Serious Sam: Second Encounter w wydaniu klasycznym (jeśli je posiadamy, otrzymamy je w formie prezentu);
* Film pokazujący kulisy produkcji gry;
* Złote skórki Forka Parkera i Serious Sama do multi;
* Postać Bretta Sandersona, bezgłowego kamikadze do multi;
* Luneta snajperska dla broni AS-24 „Devastator”;
* Kolekcja wysokiej jakości trailerów Serious Sama 3: BFE;
* Oficjalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Damjana Mravunaca i zespół Undercode;
* Cyfrowy artbook, plakaty i okładka.

Z okazji rozpoczęcia przyjmowania zamówień przedpremierowych przeceniono również o 66% wersje HD pierwszych dwóch części (zniżka wynosi 86%, jeśli zamówimy Serious Sama 3: BFE).
Squady - Aktualizacja
Serious SamOto Aktualizacja squadów z dnia 21.08.2011

Squad 1:
--------------------
1.Koeni.
2.Magneto.
3.Last Resort.
4.Wojtek(PL).
--------------------
Squad 2:
--------------------
1.Ernio01.
2.SeriousTan.
3.Kamikaze.
4.Eddpok.
--------------------
Squad 3:
--------------------
1.Kill Frenzy.
2.Kuba4ful.
3.Extrime.
4.Bezi.
--------------------
Rezerwa:
--------------------
1.Pepi
2. Enr.
3. Matrix.
4. Dzikiman.
5. Marcelo.
6. Lorenz.
7. Patrol.
Duel "Koeni vs Kuba4ful"
Oto szybkie podsumowanie duelu :
Koeni 20 - 1 Kuba4ful
Oto Screen:
Konkurs Dueli Squad'owych
Serious SamRozpoczną się duele o 1,2 i 3 miejsca w squadach. W 1 squadzie będą walczyć o 1 miejsce : Koeni , Martin07 , Pepi i Magneto.Dlatego o 1 miejsca , ponieważ muszą być od najlepszego do najgorszego. Oczywiście w innych składach będą duele.Przed tym turniejem odbędzie się duel " Koeni vs Kuba4ful".Narazie squad 3 nie będzie wzięty do turnieju.Oto 1 tura duelów:
Squad 1 :
1..Koeni vs Martin07
2.Magneto vs Pepi
Squad 2 :
1.Last Resort vs Ernio01
2.Kamikaze vs Eddpok
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Ikona
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
caffeine recipies that can ... 0 Merlinguect 27-04-2019 03:59
discover how to moderate yo... 0 Merlinguect 22-04-2019 12:23
find out the way it operate... 0 Merlinguect 17-04-2019 23:28
a number of processes for l... 0 Merlinguect 13-04-2019 10:30
discover how to improve you... 0 Merlinguect 29-03-2019 14:32
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Gawrsi5t
19/11/2017 22:05
Dzien dobry Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

Merlinguect
04/10/2017 09:29
[url=http://www.pcrec.co.
uk/puma-ignite-spikes-650
.html]Puma Ignite Spikes[/url] Realize that your memories might be biased. How you will see the entire world will be from your point of view


Merlinguect
31/07/2017 10:22
[url=http://www.bancadati
giovani.it/582-adidas-sup
erstar-metallic-gold.php]
Adidas Superstar Metallic Gold[/url] While you are sensing properly, create a list of what you worry may possib


Tylerintow
20/06/2017 02:47
dxlytbp http://www.frokenstockhol
mare.se/596-nike-force-sk
y-hi.php http://www.holz-fuer-tier
e.de/977-louis-vuitton-ip
hone.htm http://www.fliesen-habig.
de/ray-ban-rose-686.ph


Tylerintow
26/05/2017 17:20
einvpot http://www.ordineavvocati
casale.it/903-lacoste-riv
enditori-roma.html http://www.eventus-trader
s.de/568-new-balance-neue
-kollektion-2016.html http://www.argoat-web.fr/

Tylerintow
19/05/2017 04:45
sdsdzbz http://www.cafedart-neuul
m.de/481-ray-ban-aviator-
small-verspiegelt.html http://www.adsilazio.it/o
akley-frogskins-valentino
-rossi-recensione-756.htm
http://www.somew


LarrySinly
29/04/2017 15:29
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] guide


RonaldHaisp
27/04/2017 15:31
Taki sklep oferuje wam calego profesjonalizm tudziez poufnosc dzieki w jakim celu nie bedziecie bac sie, iz jakis czlowiek sie dowie o waszym zakupie. Taka napuszonosc prowadzi do wydluzyc penisa do t

RonaldHaisp
21/04/2017 14:02
Taki sklep proponuje wam całego profesjonalizm jak i tajnoœć dzięki z jakiej przyczyny nie będziecie niepokoić się, iż jakiœ człowiek się dowie o waszym zakupie. Taka pompa stawia za cel przecišgnšć f

RonaldHaisp
20/04/2017 09:23
Taki sklep oferuje wam pełen profesjonalizm czy też tajnoœć dzięki po co nie będziecie obawiać się, iż ktokolwiek się dowie o waszym zakupie. Taka przesada stawia za cel przedłużyć członka do takich g

Archiwum
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2006

488095 Unikalnych wizyt

Blade V revamped by Fusion-Themes
Powered by PHP-Fusion © 2006


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie